METALO-STIKLO PERTVAROS

Stiklo ir metalo pertvaros yra populiarus ir modernus interjero dizaino elementas, kuris gali pridėti elegancijos ir šiuolaikiškumo bet kokiai patalpai. Šie elementai gali būti naudojami tiek namuose, tiek viešbučių, restoranų ir kitų komercinių patalpų interjeruose. Stiklo metalo pertvaros yra puikus būdas vizualiai atskirti skirtingas patalpas arba suteikti privatumo, tuo pačiu leidžiant natūraliam šviesos srautui prasiskverbti į visą patalpą. Plieniniai interjero elementai nesenstantis dizainas. Rinkitės kokybę! Mūsų industrinio stiliaus plieninės durys ir pertvaros yra suvirinamos mūsų pačių dirbtuvėje ir yra 100% rankų darbo. Tokiu būdu garantuojame aukštą kokybę ir apdorojimą.

Kiekvienas elementas toks pat unikalus kaip jūsų namai

Mūsų gaminiai yra tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams ir sukuria unikalią atmosferą jūsų kambariuose. Individualiai jums pritaikomi ne tik mūsų gaminių tipai ir dydžiai. Tokie priedai kaip rankenos, langų dydis ir stiklų suskirstymo išdėstymas taip pat gaminami pagal jūsų konkrečias idėjas.

Mūsų gaminamos pertvaros kiekvienam kambariui suteikia ypatingą atvirumo ir ryškumo pojūtį, tuo pačiu užtikrindamos aukštą privatumo lygį. Dėl aiškaus vaizdo iš vieno kambario į kitą, sienas galima sklandžiai integruoti į įvairias architektūrines koncepcijas ir optimaliai prisitaikyti prie aplinkos. Tai puikus būdas pakeisti erdvės išplanavimą ir sukurti funkcinį bei patrauklų dizainą.

Stiklo metalo pertvara pagal jūsų poreikius