Metalinės durys

''Loft'' stiliaus stiklinimo sistema buvo sukurta kasdienėms gyvenamosioms patalpoms, kuriose šviesa vaidina pagrindinį vaidmenį. Šie sprendimai leidžia natūraliai padalyti gyvenamąją erdvę į skirtingas gyvenamąsias zonas. Pasirinkus tinkamą stiklo tipą, atsiras ir intymi erdvė, ir atvira erdvė, kupina gyvybės ir šviesos.

Vienvėrės durys

Standartinių vyrių durys dėl savo paprastumo ir elegancijos yra idealus sprendimas tiems, kurie nori kažko daugiau nei įprastų durų. Pasirinkus įvairius stiklo tipus, durys gali tapti puikiu šviesos filtru, todėl ji pasklis į abi patalpas. Taip durys tampa elementu, kuris vizualiai vienija, o ne skiria. Tuo pačiu suteikdamos privatumo jausmą.

Dvivėrės durys

Paprastas ir elegantiškas sprendimas. Dvivėrės vidaus durys gaminamos iš plieno profilių ir standartiškai naudojamas 6mm grūdintas stiklas. Populiariausias yra skaidrus stiklas, bet gali būti ir spalvotas, matinis arba raštuotas stiklas. Metalinis rėmas yra dažomas milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų palėtės. Durų fiksacijai naudojami magnetiniai fiksatoriai kurie yra montuojami rėmo viršuje arba šone.

Pivot durys

"Pivot" sistemos durų pranašumas yra ne tik elegantiška išvaizda, bet visų pirma puikus funkcionalumas. Dėl sukimosi sistemos, kuri pakeičia tradicinį vyrį, durų varčia įgyja neribotą laisvę varstytis į abi puses. Dėl durų rėmo nebuvimo sistema vizualiai labai lengva. Durų varčia montuojamas tuščiai ant grindų ir lubų. Durys turi savaiminio užsidarymo sistemą ir automatinę blokavimo sistemą 90 laipsnių atsidarymo lygyje.

Durys su fiksuota sienele

Geras pasirinkimas ieškantiems funkcionalumo ir tuo pačiu norintiems išlaikyti šviesos patekimą į patalpą. Ši durų kombinacija gali būti gaminama su visiškai fiksuota šonine dalimi ir iš dalies. Reikalui esant galima atidaryti abi dalis. Durys gali būti gaminamos su rakinama spyna arba su magnetiniu fiksatoriumi.

Susisiekite ir užsisakykite